Naujienų archyvas / Naujiena

2014-09-12

Naujas vėjas: skaitmeninė aplinka e.Šviesa

Naujus mokslo metus pasitinkame pristatydami e.Šviesą –  mokytojui ir mokiniui skirtą  naują skaitmeninę mokymosi aplinką. Nuoširdžiai tikime, kad ji padės mokytojams lengviau, patogiau ir įdomiau organizuoti ugdymo procesą, o mokiniams suteiks daugiau galimybių aktyviai ir atsakingai mokytis.

e.Šviesa padės mokytojams parengti ilgalaikius ugdymo planus mokslo metams,  pasiruošti pamokoms ir jas susiplanuoti, patogiai kaupti šią medžiagą.  Planuodamas ugdymo procesą mokytojas turės patogų įrankį ilgalaikiams ir pamokų planams sudaryti, taip pat galės naudotis leidyklos jau parengtais ilgalaikiais planais bei pritaikyti juos savo poreikiams: pridėti papildomų veiklų, turinio, internetinių nuorodų ir šaltinių. Ruošdamiesi pamokoms, mokytojai e.Šviesos bibliotekoje gali naudotis suskaitmenintais „Šviesos“ vadovėliais, pratybomis bei kitu mokomuoju turiniu ir patogiai susiplanuoti visų metų pamokas. E.Šviesa taip pat suteikia interaktyvumo ir pamokoms – iš čia galima siųsti mokiniams į planšetinius kompiuterius užduotis ir iškart gauti jų atsakymus, vertinti užduotis, stebėti mokinių pažangą, kaupti vertinimus. 

e.Šviesa skatina ir kūrybinį mokytojų bendradarbiavimą, čia mokytojas gali pakviesti kolegą ir kurti internetu pamoką kartu, dalytis savo sukurtomis užduotimis ir naudoti kitų mokytojų sukurtas užduotis, esančias veiklų banke; aptarti rūpimus klausimus ir idėjas bendrauti skirtame forume.

Tikimės, kad e.Šviesa taps kasdieniu įrankiu, padedančiu kartu kurti pažangesnę ir įdomesnę mokyklą!

Naująją skaitmeninę aplinką rasite čia.