Naujienų archyvas / Naujiena

2015-04-30

Mobilioji programėlė „Prieš egzaminą“ jau pasiekiama ir Apple įrenginių vartotojams!

 

       Įspūdingai startavusią mobiliąją programėlę „Prieš egzaminą“ per pirmąsias dvi savaites atsisiuntė kas trečias abiturientas, turintis „Android“ įrenginį.  Dabar jau daugiau nei pusė abiturientų egzaminams ruošiasi pasitelkę „Prieš egzaminą“ programėlę. Tačiau programėlė plečia naudotojų ratą ir jau nuo šiandien ji pasiekiama Apple įrenginių vartotojams.

       Programėlę spėjo pamėgti ir įverti ne tik abiturientai, bet ir Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentas Antanas Mikalauskas. Pasak jo, vienas iš didžiausių programėlės privalumų yra patogumas, kadangi programėlė telefone leidžia mokytis bei ruoštis egzaminams bet kurioje vietoje. Taip pat ji apima populiariausius mokymosi dalykus, tad nereikia naudoti skirtingų priemonių. Paprastumas, patogumas ir nevaržomas prieinamumas – tai yra programėlės išskirtinumai. LMS prezidentas A. Mikalauskas teigia, jog būtina adaptuotis prie naujosios kartos abiturientų bei atsižvelgti į įdomesnio ir interaktyvesnio mokymosi poreikius. Interaktyvumas leidžia į mokymosi procesą pažvelgti kitu kampu bei patenkinti mokinių smalsumą. Tokios priemonės padeda geriau susipažinti su pateikiama informacija mokyklose, pagilinti žinias pasirinktoje srityje. Adaptacija yra neišvengiama, kadangi moksleiviai jau turi kitokį požiūrį tiek į mokyklą, tiek į mokymosi turinį.

 

        Atsižvelgiant į naujosios kartos poreikius, energiją ir nenustygstamą būdą, programėlė nuolat atnaujinama – įdiegiami nauji funkcionalumai, koreguojami esami. Sulaukus prašymų iš abiturientų, įvykdytas vienas iš svarbiausių atnaujinimų – per itin trumpą laiką 50% papildytas programėlės turinys. Tai leidžia abiturientams pasitikrinti dar daugiau žinių ir užpildyti jų spragas tiesiog telefone. Tai paskatino ir „Prieš egzaminą“ programėlės Apple versijos sukūrimą. Sulaukus didžiulio poreikio iš abiturientų, besinaudojančių Apple įrenginiais, „Prieš egzaminą“ programėlė jau App store parduotuvėse.

 

Apple įrenginiams pritaikytą programėlę rasite čia! 

Android įrenginių vartotojai programėlę parsisiųsti gali čia.