Naujienų archyvas / Naujiena

2015-03-16

Nauja mobilioji programėlė "Prieš egzaminą"

Atsižvelgdama į šiuolaikinės, dar vadinamos „Z“ kartos, mokymosi ypatumus, leidykla „Šviesa“ pristato pirmą Lietuvoje nemokamą mobiliąją programėlę „Prieš egzaminą“, skirtą padėti abiturientams įvertinti savo žinias prieš egzaminus ir, atsižvelgiant į rezultatus, užpildyti spragas. Programėlėje abiturientai ras lietuvių kalbos, matematikos, istorijos ir biologijos brandos egzaminų testus.

 

„Prieš egzaminą“ programėlėje pateikiami lietuvių kalbos, matematikos, istorijos ir biologijos brandos egzaminų testai, parengti pagal galiojančias egzaminų programas ir reikalavimus. Programėlėje esantys 700 klausimų, iliustracijos, lentelės ir schemos padės abiturientams įsiminti faktus bei susisteminti žinias, reikalingas brandos egzaminų užduotims įveikti. Šalia kiekvieno klausimo esantys paaiškinimai leis užpildyti žinių spragas, o pateikiama statistika leis stebėti rezultatus.

„Prieš egzaminą“ programėlė patogi tuo, kad atlikti testus su ja galima visur – važiuojant autobusu, keliaujant į treniruotę ar tiesiog einant susitikti su draugais!

Programėlė „Prieš egzaminą“ yra nemokama ir veikia be interneto ryšio visuose mokinių tarpe populiariausiuose išmaniuosiuose įrenginiuose, turinčiuose „Android“ operacinę sistemą.

Mobiliąją aplikaciją rasite čia