Naujienų archyvas / Naujiena

2014-09-12

Spalvingų naujų mokslo metų!

Mieli mokytojai ir moksleiviai, sveikiname su naujais mokslo metais ir norime palinkėti, kad šie metai Jums būtų įdomūs, spalvingi ir turiningi! Tuo pačiu norime pasidžiaugti, kad šį sezoną pasitinkame parengę Jums įdomių naujienų.

Naujoji „Šviesos“ mokymosi priemonių serija ATRASK kvies mokytis tiriant ir padės ugdyti praktinius gebėjimus mokytis, komunikuoti, o ypač – spręsti problemas. Naujų mokslo metų pradžioje startuojanti atnaujinta skaitmeninė mokymosi aplinka e.Šviesa mokytojams pagelbės patogiau ir įdomiau organizuoti ugdymo procesą, o mokiniams – aktyviai ir atsakingai mokytis.

Naujų vėjų į gamtos mokslus įneš mokymosi tiriant metodika paremti naujieji gamtos mokslų užduočių sąsiuviniai „Tyrėjo užrašai“, kurių užduotys ugdys gebėjimus tyrinėti ir spręsti gamtos mokslų problemas jau nuo V klasės. Ta pačia metodika paremti ir vyresnėms klasėms skirti Fiziko, Chemiko ir Biologo užrašai.  Turime įdomių naujienų ir priešmokyklinukams – priešmokyklines grupes lankantiems vaikams po pažinimo pasaulį keliauti padės originalūs naujo mokymosi priemonių komplekto OPA PA pagrindiniai veikėjai.

 

Kūrybingų mokslo metų ir įdomių mažų bei didelių atradimų visiems!

Nuoširdžiai –

“Šviesa”