Naujienų archyvas / Naujiena

2014-11-13

Leidyklos „Šviesa“ renginių programa parodoje MOKYKLA 2014

Kviečiame Jus atvykti į parodą „Mokykla 2014” š. m. lapkričio 21-23 dienomis ir apsilankyti leidyklos „Šviesa“ stende ir e.ŠVIESA Atradimų klasėje.

Praktinėmis įžvalgomis apie Z kartos fenomeną dalinsis Rimvydas Jurkuvėnas (UAB „Omnitel“ ir projektas „Kam to reikia“). Dr. Pranas Gudynas (Nacionalinis egzaminų centras) bandys išsklaidyti mitus apie naujovių diegimą ir mokinių pasiekimų gerinimą. Turėsite galimybę sudalyvauti serijos ATRASK atvirose pamokose ir praktiškai išbandyti kaip reikia mokytis tiriant. Visus, kurie ruošiasi egzaminams kviečiame pasitikrinti pulsą Prieš egzaminą kartu su matematikos, chemijos ir anglų kalbos ekspertais. Gerąja patirtimi, kaip sėkmingai mokytis anglų kalbos kartu su „SANAKO“ kalbų laboratorija, su Jumis pasidalins Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos atstovai.

Leidyklos „Šviesa“ stende Jūsų laukia konkurso „Tapkite Aktyviąja klase“ nugalėtojų improvizuotos pamokos ir apdovanojimai, įvairūs fizikos, chemijos, biologijos bandymai – sužinosite, kodėl vis dažniau skęsta šiuolaikiniai modernūs laivai, išmoksite pasirinkti tinkamą dantų pastą, išsiaiškinsite, kurias morkas galime valgyti arba gerti jų sultis, o kuriose mums gali būti per daug cukraus. Mūsų stende koncertuos ir interaktyvias pamokėles pristatys vaikų meninio kūrybinio ugdymo studija „Ritė Bitė“.

Paskutiniąją parodos dieną Jūsų laukia puikiai vaikams pažįstama KAKĖ MAKĖ, kurį pristatys savo interaktyvią pamokėlę. Laukiame visų tėvelių su vaikais – su KAKE MAKE niekada nebūna liūdna!

 

Laukiame Jūsų parodoje!

 

Išsamią leidyklos „Šviesa“ renginių programą rasite čia. (nuoroda, kur bus įdėtas pdf).

 

Kviečiame dalyvauti konkurse „Tapkite Aktyviąja klase“. Informacija apie konkursą čia. (http://sviesa.lt/node/20)

 

Registracija į renginius – spauskite čia. http://parodamokykla.weebly.com/naujienos/-kvieciame-registruotis-i-parodos-mokykla-renginius

 

Leidykla „Šviesa“