Dirbkime kartu

 

Būdami atviri idėjoms ir naujiems talentams, kviečiame įvairių sričių specialistus prisidėti prie mūsų komandos nuolatiniam ir projektiniam darbui. Dirbdami švietimo srityje, itin vertiname intelektinį darbuotojų bei su mumis bendradarbiaujančiųjų indėlį ir tikime, kad žmonės yra svarbiausias mūsų veiklos variklis.
Darbo skelbimai
Šiuo metu ieškome:
PRADINIO UGDYMO MOKYTOJO (-OS) arba PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJO (-OS)
Skaityti plačiau
Autoriams
Jei esate kurios nors mokomosios srities ekspertas, turite mokomosios literatūros rengimo patirties arba stiprią motyvaciją įgyti tokios patirties, parašykite mums.
Dailinininkams / Iliustratoriams
Leidykla taip pat kviečia patirties turinčius iliustratorius, norinčius prisidėti prie mūsų leidinių vaizdinių sprendimų.
Vardas, Pavardė

El. pašto adresas

Ugdymo srtitis / Dalykas

Žinutė

Prisegti CV

Jei Jus domina karjeros galimybės „Šviesos“ leidykloje, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir trumpą prisistatymo laišką el. paštu: [email protected] arba užpildykite šią formą:

Naujai kuriama priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokykla Vilniuje, kurios iniciatorė yra švietimo literatūros ekspertė ir inovatorė, didžiausia ir daugiausia patirties turinti Lietuvos mokomosios literatūros leidykla „Šviesa“, ieško priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų: kūrybiškų, entuziastingų, mylinčių vaikus, norinčių mokytis ir mokyti kitus, gebančių atrasti vaikuose slypinčius talentus ir išugdyti aukščiausius jų gebėjimus bei pasiekimus.

 

Mokinių pasiekimų tyrimai bei Lietuvos ir užsienio praktika parodė, kuria linkme turime dirbti, kad atlieptume naujos kartos ugdymo poreikius, todėl būsimos mokyklos centre – individualūs kiekvieno vaiko poreikiai, integruoti mokymo dalykai ir realaus gyvenimo patirtis. Remdamiesi sėkmingiausia Europoje Šiaurės šalių mokymo sistema auginsime kūrybiškus ir mąstančius ateities lyderius.  

 

Mielas mokytojau,

jeigu esi kūrybiškas, inovatyvus, entuziastingas ir degi noru mokytis pats ir mokyti kitus, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir kartu atverti vaikams duris į pažinimo pasaulį!

 

Mūsų komandoje jūs būsite:


PRADINIO UGDYMO MOKYTOJAS (-A) arba

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJAS (-A)

 

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Esate įgijęs aukštąjį arba aukštesnįjį pedagogo (ikimokyklinio, pradinio ugdymo) bakalauro laipsnį,
  • Turite mokytojo kvalifikaciją,
  • Turite priešmokyklinių arba pradinių klasių mokytojo darbo patirties,
  • Turite aukštą motyvaciją mokytis ir mokyti kitus,
  • Esate kūrybiškas, entuziastingas, žingeidus ir aktyvus.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir prasmingą darbą;
  • Visapusišką mokymo priemonių paketą;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo ir atlygio sąlygas;
  • Savarankiškumą ir kūrybiškumą skatinančią aplinką.

 

Gyvenimo aprašymą su nuoroda „Pradinio ugdymo mokytojas“ arba „Priešmokyklinio ugdymo mokytojas“ kviečiame siųsti iki š.m. balandžio 20 d. el. paštu [email protected]


Adidas Belgium Away Kit, belgium Away Kit 2016, p28: World Cup Belgium Away Shorts S-2xl 2018 World Cup Belgium Away Short Trouse http://jerseyalphago.com/55-Adidas-Belgium-Away-Kit-Belgium-Away-Kit-2016-P28-world-cup-belgium-away-shorts-S-2XL-2018-World-Cup-Belgium-away-Short-Trouser.html