Apie mus

Leidykla „Šviesa“ yra didžiausia ir daugiausia patirties turinti mokomosios literatūros leidykla Lietuvoje. Jau kelioms kartoms atpažįstama iš vadovėlių ir kitų leidinių viršeliais žygiuojančio mokinuko su kuprine ant pečių, leidykla yra atvira švietimo naujovėms ir aktyviai jas diegia.

„Šviesa“ leidžia mokomąją ir edukacinę literatūrą visiems dalykams nuo 1 iki 12 klasės, taip pat siūlo knygeles ir kitas priemones ikimokyklinukams, įvairias priemones savarankiškam mokymuisi bei mokytojams skirtą metodinę literatūrą.

Leidykla taip pat vysto inovatyvius, švietimo pažangą skatinančius projektus. Nauja skaitmeninė mokymosi aplinka e.Šviesa padės mokytojams patogiau dirbti, o mokiniams - aktyviai ir atsakingai mokytis. Šiuolaikiškam darbui klasėje skirta Aktyvi klasė siūlo interaktyvaus mokymosi įrangą, skaitmeninį mokomąjį turinį bei šios srities mokymus pedagogams.

Leidyklos „Šviesa“ vadovėliai ir kiti Lietuvos kultūrai ir švietimui reikšmingi leidiniai yra pelnę nemaža apdovanojimų: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I ir II premiją, Lietuvių fondo premiją, Knygos meno konkurso diplomą.

Nike Air Zoom Pegasus 34 Thunder Blue, Nike Air Force 1 Black Thunder, Nike Air Zoom Pegasus 36 - Men's - Running - Shoes - Black/white/thunder Grey Black/white/thunder Grey | Width - D - Medium http://kingsmediatv.com564-nike-air-zoom-pegasus-34-thunder-blue-nike-air-force-1-black-thunder-nike-air-zoom-pegasus-36-men-s-running-shoes-black-white-t.html

Leidykla „Šviesa“ yra Europos mokomosios literatūros leidėjų asociacijos ir Lietuvos leidėjų asociacijos narė.