3PL

3PL – KONTRAKTINĖ LOGISTIKA

UAB „ALG logistika“ specializuojasi 3 PL – kontraktinės logistikos paslaugų teikime.
Tai konkrečiam klientui ir jo specifinius poreikius atitinkantys kompleksiniai paslaugų sprendimai, apimantys tiekimo grandinės valdymą nuo užsakymo tiekėjui formavimo, prekių pristatymo į sandėlius, sandėlio operacijų, detalios prekių apskaitos iki prekių pristatymo galutiniam gavėjui (tiek fiziniam tiek juridiniam asmeniui).

 

Tiekimas

Klientui pageidaujant UAB „ALG logistika“  komanda gali atlikti prekių tiekimo į sandėlį organizavimo paslaugą. Tokiu atveju klientui reikia sutarti tiekimo sąlygas su tiekėju, o prekių užsakymai yra formuojami ALG personalo pagal sandėlio valdymo programos sugeneruotus sisteminius dokumentus, kurie paremti algoritmu vertinančiu pardavimų istoriją, prekių sandėlyje likučius, transportavimo trukmę ir pristatymų grafikus. Atitinkama paslauga gali būti atliekama ir organizuojant prekių tiekimą į mažmeninės prekybos taškus.

Prekių pristatymas į sandėlius

Prekių transportavimą į sandėlius atlieka UAB „ALG logistika“ partneriai. Tinkamas partneris kruopščiai parenkamas pagal tiekėjo lokaciją ir optimaliausią transportavimo būdą (kelių transportas, jūriniai, oriniai, geležinkelio pervežimai). Visi pervežami kroviniai yra apdrausti vežėjo civilinės atsakomybės draudimu (yra galimybė draustis papildomai). Prekių pervežimas organizuojamas ir smulkiems ir daliniams ir stambiems ar pilniems kroviniams pagal kliento poreikį.

Apskaita

UAB „ALG logistika“ naudojamos sandėlio valdymo programos (SVS) leidžia vykdyti detalią prekių apskaita įvairiais lygmenimis:

  • Prekės kodo (SKU);
  • Partijos kodo (Batchno.);
  • Galiojimo datos (Best beforedate);
  • Serijinio nr. ir t.t.

 

Sandėlio paslaugos

Atliekamos paslaugos apima prekių priėmimo, saugojimo, išleidimo procedūras, kurios pritaikomos klientų poreikiams. Platesnis šiuo metu vykdomų paslaugų aprašymas: Sandėliavimas

Prekių pristatymas

UAB „ALG logistika“ pagal kliento poreikius ir suformuotus užsakymus organizuoja prekių pristatymą.

Prekių transportavimą iš sandėlio atlieka UAB „ALG logistika“ partneriai, kurie užtikrina tinkamą ir savalaikį krovinių pristatymą pradedant nuo smulkiausios siuntos ir baigiant pilnais pervežimais. Smulkesnė informacija apie pristatymus Lietuvoje: Pervežimai