Žiemos stovyklos įspūdžiai
2018 03 01

Mokinių žiemos atostogų metu Druskininkuose vyko Mokymo centro išskirtinės programos – žiemos stovykla mokyklų vadovams „Vadovo portretas: scenoje ir užkulisiuose“, lektorė Asta Blandė ir žiemos stovykla mokytojas „Mokytojas – asmenybė“, lektorė Ramunė Andrijauskė.

Stovyklų tikslas - pabūti su savimi ir kitais, išgyventi įvairias emocijas ir jų pagrindu daryti atradimus, dalintis bei naudotis įgytomis patirtimis bei įžvalgomis.

Džiugu, kad dalyviai pasisėmė gerų emocijų, plėtojo savo bendrąsias kompetencijas, atrado naujų bendraminčių ir puikiai leido laiką. Mokytojų ir vadovų stovyklos buvo labai gerai įvertintos.

Dalyvių atsiliepimai:

"Man atrodo, kad užduotys labai atitiko mokymų temą ,,Mokytojas - asmenybė". Paaiškėjo mokymo dalyvių asmenybinis lankstumas, noras pažinti save, praplėsti pasaulio suvokimo ribas. Aš sužinojau apie save daug naujienų. Už tai esu dėkinga Ramunei."

„ ... vadovų stovykla nuostabi, naudinga, reikalinga. Asta atsidavusi ir tikra savo darbo ekspertė, nes mes, vadovai, kartais būname ypatingai susireikšminę. Puiki vieta, organizacija, sužavėta.

Labai ačiū, kad darote nuostabius darbus dėl Lietuvos švietimo ateities.“