Žiemos stovykla mokytojams Druskininkuose "Mokytojas - asmenybė"
2017 12 11

smeninio tobulėjimo programa mokytojams „Mokytojas – asmenybė“

Norėdami keistis, augti ir tobulėti, visų pirma turime suvokti, kokie šiandien mes esame, kaip jaučiamės, kokios mūsų stipriosios pusės ir ką kiekvienas iš mūsų asmeniškai norime pagerinti… Tai rimta ir kruopšti savęs analizė, sąmoningas susitikimas su realybe, su savo savijauta ir vidine tiesa. Šis susitikimas reikalauja ne tik apgalvoto pasirinkimo, bet ir sąžiningumo su pačiu savimi ir kitais. Tai tarsi atsivėrimas savo vidinei tiesai. Tam reikia drąsos ir atvirumo.

Todėl ši asmeninio tobulėjimo programa kiekvienam dalyviui, pirmiausia mokytojui, gali tapti iššūkiu – tai ne tik mokėjimas įsijausti į mokinį, bet ir noras nuoširdžiai bei atvirai dirbti su pačiu savimi. Tam padės psichologės praktikės vedami užsiėmimai. Kiekvienas mokytojas dirbs prie jam aktualios temos, tačiau dalijimasis savo patirtimi ir patyrimais užtikrins dar greitesnį ir efektyvesnį pokytį.

Patyrimai stiprins 4 pagrindines darnaus vystymosi švietimo kompetencijas: mokymąsi mokytis, mokymąsi veikti, mokymąsi gyventi ir dirbti drauge, mokymąsi „būti“.

Siektinas rezultatas – didesnė savivertė, aiškus žinojimas, ko noriu ir kaip to pasiekti, pozityvus priėmimas savęs, savo talento pažinimas, kūrybinių resursų išlaisvinimas, geresni bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, gebėjimas sumažinti stresines situacijas, mokėjimas atsipalaiduoti. Tikėtina, šie esminiai pokyčiai palies ir mokytoją, kad jis galėtų geriau save realizuoti.

Neabejojame, kad ši asmeninio tobulėjimo programa bus didelė pagalba kiekvieno dalyvio gyvenime ir darbe.

Užsiėmimų pagrindas – praktika (80 proc. praktikos ir 20 proc. teorijos)

 

Lektorė RAMUNĖ ANDRIJAUSKĖ   

Keturiolikos metų patirtis vedant įvairias grupes ir seminarus, asmeninių situacijų sprendimų, kūrybinių renginių ir įvairių terapijų vedėja ir autorė. Šokio judesio ir kūno terapijos specialistė, jogos mokytoja. Geštalto, procesų, konsteliacijos metodų (pagal B. Hellingerį) terapeutė, intuityvaus dainavimo ir garso improvizacijos meistrė. Psichologijos studijos „Patyrimo ratas“ įkūrėja. Šiuo metu vystomi ir vedami seminarai Lietuvoje, Airijoje, Gruzijoje, Italijoje ir kitose šalyse. Dvasinės patirties semiasi Indijoje. Daugybė šeimų ir žmonių džiaugiasi, kad, pritaikius vieną ar kitą metodą, gyvenimas tapo kur kas laimingesnis, geresnis, ir jaučiasi labai dėkingi.

Mokymai vyks mokytojų stovykloje Druskininkuose 2018 m. vasario 20–21 d. De Lita viešbutyje (Vytauto g. 43, Druskininkai).

Stovyklos kaina (2 d. mokymai, apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose, pusryčiai, 2 pietūs, kavos pertraukos): 120 eurų.

Išrašome sąskaitas faktūras įstaigoms.

Registracija baigta