Seminaras ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams
2017 08 21

2017 m. rugsėjo 18 d., 13.00 val. Leidyklos „Šviesa“ Mokymo centre, Vytauto pr. 29, Kaunas (MIRAMEDA klinikos pastato II aukštas), vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Pedagogo vaidmuo ankstyvojo,  ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaiko žaidime kaip pagrindinėje veikloje“

 

Lektorė – Asta Tamušauskaitė, Socialinių mokslų srities, edukologijos krypties mokslų daktarė,  2016 metų „Metų švietėja-2016“.

 

Programa skirta ankstyvojo ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams bei muzikos pedagogams, dirbantiems su ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikais. Programos metu dalyviai pagilins žinias apie ankstyvojo ir ikimokyklinio amžiaus pedagogo vaidmenis bei funkcijas atskleidžiant jų kitimą žaidime edukacinių paradigmų iš mokymo į mokymąsi kontekste. Taip pat bus atskleisti pedagogo kaip žaidybinių aplinkų kūrėjo grupėje, lauke, salėje ir kt. vaidmenų ypatumai; išryškinta pedagogo įtaka vaikų žaidybinių veiklų pasirinkimui skirtinguose amžiaus tarpsniuose.

Praktinėje dalyje dalyviai mokysis atlikti pagrindinius ankstyvojo, ikimokyklinio bei priešmokyklinio amžiaus vaikų pedagogo vaidmenis žaidime (muzikiniame, kūrybiniame, sveikatinimo, socialiniame, tradiciniame, liaudies ir kt.) kaip pagrindinėje veikloje; modeliuos skirtingus pedagogo vaidmenis įvairiose ugdomųjų žaidimų formose skirtingose erdvėse (lauke, salėje, grupėje).

Registracija į renginį