Vasaros stovykla mokytojams Birštone
2017 06 27

Ar galima suderinti kvalifikacijos tobulinimą ir poilsį? Žinoma, kad taip.

Vasara, atostogų metas, kada mokytojas gali atsipalaiduoti nuo įtemto darbo mokykloje, skirti laiko sau, patobulinti savo bendrąsias ir profesines kompetencijas.

Kviečiame registruotis į leidyklos „Šviesa“ Mokymo centro organizuojamą 2 dienų  vasaros stovyklą Birštone, papildomą grupę.

Kada : 2017 m. rugpjūčio mėn. 21-22 dienomis nuo 10 val. ( 9 val. pradedama dalyvių registracija)

Kur: Royal SPA Residence, Pakalnės g. 3, Birštonas

Tema: „Džiazuojantis žmogaus kūnas. Mano ir kitų improvizacijos galia“.

 

Lektorė Asta Blandė, psichologė, lektorė, knygų "Vaikas pokyčių kelyje" bei "Ypatingas vaikas: vienas ar kiekvienas" bendraautorė, buvusi Kauno Vaikų linijos bei programos "Didysis draugas" vadovė. Siekianti įkvėpti ir dalintis.

 

                    Stovykla tiems, kurie nori pažinti ar/ir prisiminti visas įmanomas savo ir kitų kūno improvizacijas ir „skaitydami“ jas greičiau tarpusavyje susikalbėti. Maži vaikai, kurie kalba tik sava kalba labai dažnai remiasi kūnu, kaip pagrindine bendravimo priemone. Augdami ir bręsdami neretai įspraudžiame save į tam tikrus rėmus ir vietoj džiazo kartais renkamės ne visai ir ne visada patinkančią nuobodžią kūno ritmiką, kuri mus suvienodina ir įstato į tam tikrus rėmus. Susitinkame tam, kad taptume laisvesni ir vėl intuicijos, aplinkinių dėka imtume improvizuoti ir lengviau skaitytume kitų improvizacijas. Susitinkame, kad išsivežtume laisvės pojūtį bei įgūdį greičiau skaityti ir atpažinti kituose svarbius ženklus ir atrastas reakcijas, palengvinančias sprendimus darbo ir asmeninėse situacijose.

Registracija baigta.

 

Kaina: 125 eurai (be nakvynės 90 eurų).

Į kainą įskaičiuota:

-2 dienų mokymai;

-Nakvynė dviviečiame kambaryje „Royal SPA Residence“ viešbutyje su pusryčiais ir apsilankymu pirčių erdvėje;

-Dveji pietūs;

-Kavos pertraukos mokymų metu.

Stovyklos dalyviams išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Apmokėti galima mokinio krepšelio lėšomis arba pavedimu iš asmeninių lėšų.

 

Registracija baigta