Mokymo centro naujienos

Žiemos stovyklos įspūdžiai / 2018 03 01
Mokinių žiemos atostogų metu Druskininkuose vyko Mokymo centro išskirtinės programos – žiemos stovykla mokyklų vadovams „Vadovo portretas: scenoje ir užkulisiuose“, lektorė Asta Blandė ir žiemos stovykla mokytojas „Mokytojas – asmenybė“, lektorė Ramunė Andrijauskė. Stovyklų tikslas - pabūti su savimi ir kitais, išgyventi įvairias emocijas ir jų pagrindu daryti atradimus, dalintis bei naudotis įgytomis patirtimis bei įžvalgomis. Džiugu, kad dalyviai pasisėmė gerų emocijų, plėtojo savo bendrąsias kompetencijas, atrado naujų bendraminčių ir puikiai leido laiką. Mokytojų ir vadovų stovyklos buvo labai gerai įvertintos. Dalyvių atsiliepimai: "Man atrodo, kad užduotys labai atitiko mokymų temą ,,Mokytojas - asmenybė". Paaiškėjo mokymo dalyvių asmenybinis lankstumas, noras pažinti save, praplėsti pasaulio suvokimo ribas. Aš sužinojau apie save daug naujienų. Už tai esu dėkinga Ramunei." „ ... vadovų stovykla nuostabi, naudinga, reikalinga. Asta atsidavusi ir tikra savo darbo ekspertė, nes mes, vadovai, kartais būname ypatingai susireikšminę. Puiki vieta, organizacija, sužavėta. Labai ačiū, kad darote nuostabius darbus dėl Lietuvos švietimo ateities.“      
Kovo mėnesio renginiai / 2018 02 28
Kviečiame registruotis
Balandžio mėnesio renginiai / 2018 02 28
Kviečiame registruotis
Paskaita Vilniaus mokytojams "Mokėjimas mokytis įvairių dalykų pamokose" / 2018 02 08
Ar žinote, kad naują informaciją, jei jos nepanaudojame (ar nepakartojame), pamirštame per 24 valandas? Neuromokslininkų tyrimų išvadomis, kaip veikia smegenys mokantis, vasario 6 d. paskaitą mokytojams pradėjo „Šviesos“ Mokymo centro lektorė, mokytoja metodininkė Irma Videikaitė. Kad Mokėjimo mokytis programa ir seminarai šia tema yra labai aktualūs parodė gausiai susirinkusi mokytojų auditorijai. Mokytojai susidomėję klausėsi apie efektyvų „smegenų panaudojimą“, „smegenų gedimus ir jų šalinimo būdus“ . Lektorės Irmos parengti detalūs pamokų scenarijai buvo tiesiog graibstomi, fotografuojami. O ir pati lektorė buvo šiltai priimta, nes dalijosi savo patirtimi, kaip ji klasėse išbando įvairius mokėjimo mokytis būdus, ir eidama empiriniu keliu, ieško efektyvių išmokimo metodų. Viena iš naujų „Šviesos“ Mokymo centro krypčių būtent ir yra skatinti, lavinti Mokytoją – tyrėją! Tikimės, kad Mokėjimo mokytis seminarai mokytojams atskleis ne tik mokinių, bet ir jų pačių kaip besimokančiųjų galimybes. Juk, anot E.Jensen, visi mes esame apdovanoti, tik kai kurie dar neišpakavo savo dovanų.
Vasario mėnesio renginiai / 2018 01 29
Kviečiame registruotis
Žiemos stovykla švietimo įstaigų vadovams Druskininkuose / 2017 12 12
Kviečiame švietimo įstaigos vadovus registruotis į žiemos stovyklą Druskininkuose. TEMA: Vadovo portretas: scenoje ir užkulisiuose. Mokyklos vadovo pozicija yra ypatinga mokykloje. Jam deleguojama daug įvairiausių vilčių, su juo siejami patys įvairiausi lūkesčiai. Kaip juos priimti ir įgyvendinti, kaip išlaikyti darnius santykius ne tik bendruomenėje, bet ir su pačiu savimi, kaip efektyviai valdyti stresą ir nuolat besikeičiančias darbines situacijas?...Tai tik keletas klausimų, į kuriuos stovyklos metu ieškosime atsakymų.  Pasitelkę aktyvius kūrybinius ir interaktyvus metodus tyrinėsime save ir kitus, kursime įvairius vadovo portretus bei elgesio scenarijus, lyginsime juos su savo asmeniu bei ieškosime krypčių pokyčiams. Stovyklos tikslas - pabūti su savim ir kitais, išgyventi įvairias emocijas ir jų pagrindu daryti atradimus, dalintis bei naudotis įgytomis patirtimis bei įžvalgomis. LEKTORĖ: Asta Blandė, psichologė DATA: 2018 m. vasario 21-22 d. VIETA: Reabilitacijos centras "UPA", Sveikatos g. 36, Druskininkai KAINA: apmokant iki gruodžio 31 d. - 120 Eur. apmokant nuo sausio 1 d. - 130 Eur. Jei mums pakeliui- susitikime:)