Mokymo centro naujienos

Paskaita Vilniaus mokytojams "Mokėjimas mokytis įvairių dalykų pamokose" / 2018 02 08
Ar žinote, kad naują informaciją, jei jos nepanaudojame (ar nepakartojame), pamirštame per 24 valandas? Neuromokslininkų tyrimų išvadomis, kaip veikia smegenys mokantis, vasario 6 d. paskaitą mokytojams pradėjo „Šviesos“ Mokymo centro lektorė, mokytoja metodininkė Irma Videikaitė. Kad Mokėjimo mokytis programa ir seminarai šia tema yra labai aktualūs parodė gausiai susirinkusi mokytojų auditorijai. Mokytojai susidomėję klausėsi apie efektyvų „smegenų panaudojimą“, „smegenų gedimus ir jų šalinimo būdus“ . Lektorės Irmos parengti detalūs pamokų scenarijai buvo tiesiog graibstomi, fotografuojami. O ir pati lektorė buvo šiltai priimta, nes dalijosi savo patirtimi, kaip ji klasėse išbando įvairius mokėjimo mokytis būdus, ir eidama empiriniu keliu, ieško efektyvių išmokimo metodų. Viena iš naujų „Šviesos“ Mokymo centro krypčių būtent ir yra skatinti, lavinti Mokytoją – tyrėją! Tikimės, kad Mokėjimo mokytis seminarai mokytojams atskleis ne tik mokinių, bet ir jų pačių kaip besimokančiųjų galimybes. Juk, anot E.Jensen, visi mes esame apdovanoti, tik kai kurie dar neišpakavo savo dovanų.
Vasario mėnesio renginiai / 2018 01 29
Kviečiame registruotis
Kaip įgyvendinti pokyčius mokykloje? / 2018 01 09
Mieli ugdymo įstaigų vadovai, labai dažnai įgyvendinant pokyčius mokykloje, susiduriama su klausimu, kaip rasti tinkamą ir efektyvų sprendimą, kuris praktiškai padėtų spręsti būtent Jūsų mokyklai aktualias problemas ir padėtų tikslingai judėti užsibrėžta kryptimi. Leidyklos „Šviesa“ mokymo centras siūlo sprendimą – programą „Besimokanti organizacija“. Įvertinę Jūsų mokyklos lūkesčius, audito išvadas, įsivertinimo duomenis, parenkame efektyviausią ir kartu su kompetentinga lektorių komanda įgyvendiname tik Jūsų mokyklai skirtą programą pagal aktualias ir Jūsų poreikį atitinkančias temas. Taip pat rekomenduojame darbo metodus, kurie padeda tikslingai judėti užsibrėžta kryptimi. Programos trukmė: 40 akad. val.     Rašykite mums mokymai@sviesa.lt ir mes su Jumis susisieksime.
Žiemos stovykla švietimo įstaigų vadovams Druskininkuose / 2017 12 12
Kviečiame švietimo įstaigos vadovus registruotis į žiemos stovyklą Druskininkuose. TEMA: Vadovo portretas: scenoje ir užkulisiuose. Mokyklos vadovo pozicija yra ypatinga mokykloje. Jam deleguojama daug įvairiausių vilčių, su juo siejami patys įvairiausi lūkesčiai. Kaip juos priimti ir įgyvendinti, kaip išlaikyti darnius santykius ne tik bendruomenėje, bet ir su pačiu savimi, kaip efektyviai valdyti stresą ir nuolat besikeičiančias darbines situacijas?...Tai tik keletas klausimų, į kuriuos stovyklos metu ieškosime atsakymų.  Pasitelkę aktyvius kūrybinius ir interaktyvus metodus tyrinėsime save ir kitus, kursime įvairius vadovo portretus bei elgesio scenarijus, lyginsime juos su savo asmeniu bei ieškosime krypčių pokyčiams. Stovyklos tikslas - pabūti su savim ir kitais, išgyventi įvairias emocijas ir jų pagrindu daryti atradimus, dalintis bei naudotis įgytomis patirtimis bei įžvalgomis. LEKTORĖ: Asta Blandė, psichologė DATA: 2018 m. vasario 21-22 d. VIETA: Reabilitacijos centras "UPA", Sveikatos g. 36, Druskininkai KAINA: apmokant iki gruodžio 31 d. - 120 Eur. apmokant nuo sausio 1 d. - 130 Eur. Jei mums pakeliui- susitikime:) 
Žiemos stovykla mokytojams Druskininkuose "Mokytojas - asmenybė" / 2017 12 11
Kviečiame registruotis.
SU ŠVENTĖMIS! / 2017 12 10
Nuoširdžiausi sveikinimai