Mokymo centro naujienos

Balandžio mėnesio renginiai / 2018 04 04
Kviečiame registruotis
Kaip įgyvendinti pokyčius mokykloje? / 2018 03 01
Mieli ugdymo įstaigų vadovai, labai dažnai įgyvendinant pokyčius mokykloje, susiduriama su klausimu, kaip rasti tinkamą ir efektyvų sprendimą, kuris praktiškai padėtų spręsti būtent Jūsų mokyklai aktualias problemas ir padėtų tikslingai judėti užsibrėžta kryptimi. Leidyklos „Šviesa“ mokymo centras siūlo sprendimą – programą „Besimokanti organizacija“. Įvertinę Jūsų mokyklos lūkesčius, audito išvadas, įsivertinimo duomenis, parenkame efektyviausią ir kartu su kompetentinga lektorių komanda įgyvendiname tik Jūsų mokyklai skirtą programą pagal aktualias ir Jūsų poreikį atitinkančias temas. Taip pat rekomenduojame darbo metodus, kurie padeda tikslingai judėti užsibrėžta kryptimi. Programos trukmė: 40 akad. val.     Rašykite mums mokymai@sviesa.lt ir mes su Jumis susisieksime.
Žiemos stovyklos įspūdžiai / 2018 03 01
Mokinių žiemos atostogų metu Druskininkuose vyko Mokymo centro išskirtinės programos – žiemos stovykla mokyklų vadovams „Vadovo portretas: scenoje ir užkulisiuose“, lektorė Asta Blandė ir žiemos stovykla mokytojas „Mokytojas – asmenybė“, lektorė Ramunė Andrijauskė. Stovyklų tikslas - pabūti su savimi ir kitais, išgyventi įvairias emocijas ir jų pagrindu daryti atradimus, dalintis bei naudotis įgytomis patirtimis bei įžvalgomis. Džiugu, kad dalyviai pasisėmė gerų emocijų, plėtojo savo bendrąsias kompetencijas, atrado naujų bendraminčių ir puikiai leido laiką. Mokytojų ir vadovų stovyklos buvo labai gerai įvertintos. Dalyvių atsiliepimai: "Man atrodo, kad užduotys labai atitiko mokymų temą ,,Mokytojas - asmenybė". Paaiškėjo mokymo dalyvių asmenybinis lankstumas, noras pažinti save, praplėsti pasaulio suvokimo ribas. Aš sužinojau apie save daug naujienų. Už tai esu dėkinga Ramunei." „ ... vadovų stovykla nuostabi, naudinga, reikalinga. Asta atsidavusi ir tikra savo darbo ekspertė, nes mes, vadovai, kartais būname ypatingai susireikšminę. Puiki vieta, organizacija, sužavėta. Labai ačiū, kad darote nuostabius darbus dėl Lietuvos švietimo ateities.“      
Kovo mėnesio renginiai / 2018 02 28
Kviečiame registruotis
Paskaita Vilniaus mokytojams "Mokėjimas mokytis įvairių dalykų pamokose" / 2018 02 08
Ar žinote, kad naują informaciją, jei jos nepanaudojame (ar nepakartojame), pamirštame per 24 valandas? Neuromokslininkų tyrimų išvadomis, kaip veikia smegenys mokantis, vasario 6 d. paskaitą mokytojams pradėjo „Šviesos“ Mokymo centro lektorė, mokytoja metodininkė Irma Videikaitė. Kad Mokėjimo mokytis programa ir seminarai šia tema yra labai aktualūs parodė gausiai susirinkusi mokytojų auditorijai. Mokytojai susidomėję klausėsi apie efektyvų „smegenų panaudojimą“, „smegenų gedimus ir jų šalinimo būdus“ . Lektorės Irmos parengti detalūs pamokų scenarijai buvo tiesiog graibstomi, fotografuojami. O ir pati lektorė buvo šiltai priimta, nes dalijosi savo patirtimi, kaip ji klasėse išbando įvairius mokėjimo mokytis būdus, ir eidama empiriniu keliu, ieško efektyvių išmokimo metodų. Viena iš naujų „Šviesos“ Mokymo centro krypčių būtent ir yra skatinti, lavinti Mokytoją – tyrėją! Tikimės, kad Mokėjimo mokytis seminarai mokytojams atskleis ne tik mokinių, bet ir jų pačių kaip besimokančiųjų galimybes. Juk, anot E.Jensen, visi mes esame apdovanoti, tik kai kurie dar neišpakavo savo dovanų.
Vasario mėnesio renginiai / 2018 01 29
Kviečiame registruotis